Vantage Pro2

vantage-pro
Popis ovládání
1. Aktuální & historická data
Zobrazuje aktuální data nebo maxima a minima za posledních 24 dnů, měsíců nebo let.
2. Předpověď
Ikony vám ukážou předpokládaný vývoj počasí (jasno, polojasno, oblačno, déšť, sněžení).Ikony předpovídají na 12 hodin dopředu, zatímco text na dolním řádku předpovídá počasí na 24 až 48 hodin dopředu.
3. Měsíční fáze
Zde je možno vidět ikonu aktuální fáze měsíce (8 ikon) od úplňku po nov.
4. Čas a datum
Zobrazuje aktuální datum a čas nebo aktuální východ a západ slunce, čas a datum maxim a minim a čas a datum bodu v grafu.
5. Bezdrátový přenos
Radiová technologie rozšíření frekvenčního spektra přepínáním kmitočtu (FHSS - Frequency-hopping spread spectrum radio) je skvělý přenosový systém nezávislý na radiové frekvenci. Venkovní stanice a konzola se v případě rušení signálu přelaďují na další frekvence tak, aby bylo dosaženo lepšího datového přenosu a tím zabráněno zbytečné ztrátě dat. Přenos je tak v základní konfguraci možný až na vzdálenost 300 metrů, překonává snadněji zdi a je také odolnější proti rušení.
6. Barometr
Pět šipek trendu tlaku vzduchu vám názorně ukazuje, jestli tlak stoupá, klesá, nebo je stabilní.

Vantage Pro2
7. Stálé veličiny
K veličinám, které jsou zobrazovány v jakémkoliv režimu, patří venkovní teplota, venkovní relativní vlhkost vzduchu a tlak vzduchu.
8. Nastavitelné veličiny
Zde lze nastavit zobrazování dalších různých veličin jako vnitřní teplota vzduchu, přídavné teploty, další přídavné vlhkosti vzduchu, vlhkost půdy, UV index, vlhkost listů, chlad větru, rosný bod a dva různé teplotní indexy (pro zobrazování některých veličin je nutné přidat další senzory nebo stanice).
9. srážkY
Pokud právě prší, zobrazí se ikona deštníku. Dále zobrazuje denní srážky nebo množství srážek v dešti bez přerušení, měsíční a roční srážky, intenzitu srážek, výpar, globální sluneční záření.
10. Indikátor příjmu dat
Pokud jsou data správně přijímána, indikátor pravidelně bliká.
11. Ovládací klávesy
Tato klávesnice zjednodušuje prohlížení displeje a grafů s naměřenými hodnotami v závislosti na čase.
12. Textový řádek na displeji
Poskytuje rozšířenou předpověď počasí a další podrobné zprávy o aktuálním počasí. Zobrazuje více než 100 různých zpráv!
13. Grafy
Grafcká část displeje umí rozbrazovat minima a maxima naměřených hodnot za posledních 24 hodin, dnů nebo měsíců. K dispozici je přes 80 různých grafů včetně možnosti dalších analýz teplot, srážek, intenzity srážek, větru či tlaku vzduchu. Rozsah osy Y se automaticky přizpůsobuje naměřeným hodnotám.
14. Alarmy
Na konzole stanice můžete nastavit více než 70 různých alarmů současně a sledovat tak překročení nastavených hodnot.
15. Vítr
Větrná růžice se 16 směry větru zobrazuje aktuální a dominantní směr větru. Uprostřed větrné růžice lze nastavit zobrazování směru větru s rozlišením 1° nebo rychlost větru ve čtyřech různých jednotkách (m/s, km/h, uzle, MPH).

Popis a ovládání VANTAGE PRO zde (anglicky - stránka výrobce)..
Příslušenství pro kabelové i bezdrátové stanice VANTAGE PRO najdete zde..