Vantage Vue
Mnoho funkcí za dostupnou cenu

Vantage Vue obsahuje kompaktní venkovní integrovanou senzorovou stanici a vnitřní konzoli s LCD displejem. Kompaktní a do jednoho bloku zcela integrované odolné senzory jsou vyrobeny tak, aby měřily meteorologické údaje na místě instalace — třeskuté mrazy, jarní bouřky, spalující letní horka a silní podzimní vítr. Kompaktní venkovní část stanice (ISS) minimalizuje vzhledový zásah do vaší zahrady nebo pozemku. Venkovní stanice vysílá data bezdrátově na frekvenci 868MHz do vaší konzoly. Dosah vysílače je až 300 metrů a datové pakety jsou vysílány v intervalu 2,5 vteřiny. Protože vysílač Vantage Vue je kompatibilní s Vantage Pro2, můžete doplňovat další komponenty nebo je vzájemně míchat. Například můžete přidat konzolu Vantage Vue pro váš stávající systém Vantage Pro2, nebo můžete zvýšit dosah přenosu až na kilometry za použití opakovačů signálu s přídavnými anténami..

vantage-vue

1. Bezdrátový přenos dat
Radiová technologie rozšíření frekvenčního spektra přepínáním kmitočku (FHSS - Frequency-hopping spread spectrum radio) je skvělý přenosový systém nezávislý na radiové frekvenci.

Vantage Vue

Venkovní stanice a konzola se v případě rušení signálu přelaďují na další frekvence tak, aby bylo dosaženo lepšího datového přenosu a tím zabráněno zbytečné ztrátě dat. Přenos je tak v základní konfiguraci možný až na vzdálenost 300 metrů
2. Srážkoměr
Samovyprazdňující kolébkový mechanizmus ve tvaru lžičky měří srážky s rozlišením 0,2 mm.
3. Anemometr
Vantage Vue zaznamenává rychlosti větru v rozsahu již od 3 km/h až do 240 km/h.
4. Odolný kryt
Plastový odolný kryt chrání součásti i elektroniku stanice ve všech podmínkách. Elektronika je navíc kompletně zatavena a je tak maximálně odolná vůči vlhkosti.
5. Radiační štít
Radiační štít dokonale chrání senzor teploty a vlhkosti vzduchu proti slunečnímu záření a dalšími zdroji sálavého tepla.
6. Teplota a relativní vlhkost vzduchu
Měří teplotu vzduchu v rozsahu od -40°C do 65°C a relativní vlhkost vzduchu od 0% do 100%.
7. Snadná instalace
Montáž je velice snadná a rychlá díky přiloženému montážnímu setu.
8. Směr větru
Směr větru lze měřit jak ve stupních, tak i v jednotlivých bodech větrné růžice.
9. Fotovoltaický panel
Napájí stanici během dne a nabíjí vysokokapacitní kondenzátory, které napájí stanici v noci. Lithiová baterie 123A slouží jako záložní zdroj, kdykoliv je třeba.
10. Vodováha
Umožní vám instalovat stanici ve vodováze a výrazně tak zvýšit přesnost.